6 stycznia 2018 roku o godzinie 15.00,  odbyło się spotkanie opłatkowe Róż Żywego Różańca. Jednak najpierw, jak co roku uczestniczyliśmy w Jasełkach przygotowanych pod kierownictwem siostry Zdzisławy i Pana Szymona Nieużytka.

Bardzo wzruszyło nas zaangażowanie młodych aktorów biorących w nim udział, przepiękne dekoracje i stroje robiły wrażenie, a liczne owacje były nagrodą za trud i wysiłek włożony w ich realizację. Po Jasełkach przeszliśmy na remizę OSP gdzie rozpoczęło się spotkanie opłatkowe. Ks. Proboszcz złożył nam wszystkim życzenia. Ks. Tadeusz rozdał opłatki i nastąpił najbardziej wzruszający moment wieczoru, czas łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń. Po tych wzruszających chwilach zaczęliśmy radosne kolędowanie i zajadnie pysznych krokiecików z barszczem. W chwilach przerwy od śpiewu był czas na rozmowy, kawę, herbatkę i słodkie łakocie. Niestety nadszedł czas rozstania i przy wtórze kolędy rozeszliśmy się do naszych domów.Wszystkim, którzy przygotowali spotkanie opłatkowe i członkom Żywego Różańca składamy serdeczne Bóg zapłać!