Nowi Ministranci 2020

Dnia 5 grudnia 2020r. do grona Służby Liturgicznej naszej parafii zostało przyjętych czterech nowych ministrantów:1. Andrzej Lipka 2. Antoni Wierzba 3.Kamil Jaromin4. Wojciech Maj Uroczystość tą poprzedziło kilkanaście spotkań na których kandydaci poznawali i ćwiczyli posługę podczas różnych świąt i uroczystości. Przygotowanie to miało też wymiar teoretyczny m.in.: poznanie stroju liturgicznego, kolorów liturgicznych czy modlitwy przed i po służbie. Nad całym przygotowaniem kandydatów a teraz już nowych ministrantów Ołtarza Pana czuwał Nasz Ceremoniarz Parafialny - Szymon Kostka za co mu składamy wyrazy wdzięczności. Także opiekun całej Służby Liturgicznej Ks. Wojciech Leśniak dopomógł aby jak najlepiej nowi ministranci mogli zostać przygotowani i przyjęci w grono Służby liturgicznej za co składamy Księdzu Wojciechowi wielkie Bóg zapłać Nowym ministrantom życzymy dużo goliwości w Służbie przy Ołtarzu Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Szczęść Boże!